Pages - Menu

İzleyiciler

Cuma

Dünyanın en ince oyunu: Mikado


Mikado, bazıları için sadece bi oyun olabilir ama benim için birbirinden ince tam 41 tane çubuk demek. Bu oyunu istediğiniz kadar arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Benim gibi yalnız takılıyorsanız tek başınıza bile oynayabilirsiniz. Bi keresinde Kaçar’ı da dahil etmiştim ama sanırım daha uzun parmaklara ihtiyacı var.

Efsaneye göre, eski Çin'de yaşayan bi prens orada yaşayan ejderhayı eğlendirmek için bütün oyunları denemiş, fakat bu yeterli olmayınca yanındaki kürdanları yere atmış ve mikadoyu yaratmış.

Unutmadan inceden inceye bu oyunun uzmanı oldum, bi gün bi yerde karşılaşırsak güçlü bi rakip arıyorum haberiniz olsun… 9 yorum:

 1. şu an nerdesin?

  YanıtlaSil
 2. şu an küçük mutfağımda kahve yapıyorum! kahve eşliğinde gezi kitabıma göz gezdirip Kaçar'la bi sonraki rotayı belirlemeye çalışıcaz :)

  YanıtlaSil
 3. Onu dememiştin konum olarak neredesiniz? :D

  YanıtlaSil
 4. aileniz nerede yaşı yor? (memleketiniz neresi:)
  öğrencimisin?
  şuan hangi şehirdesin?

  YanıtlaSil
 5. Oyun nasıl oynanıyor? Ve şu an nerdesin sonraki gidiceğin yer ne?

  YanıtlaSil
 6. herkes bi sonraki adımı merak ediyor galiba :D
  yolun açık olsun :)

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel bir seyahat yapıyorsunuz özendim size.

  YanıtlaSil
 8. Birgün seni görürsem yenilgiye hazırlıklı ol! :)

  YanıtlaSil
 9. Ne güzel senin yerinde olmayı çok isterdim evin seninle her yere gidiyor evinin kıymetini çok iyi bil ve sana dünyaları bile verseler evini hiçbir şeye değisme. Bende evimi çok seviyordum ama ne yazık kı beni evimden kopardılar.Sakın seni de evinden koparmalarına izin vermeç

  YanıtlaSil

 
Twitter Facebook Dribbble Tumblr Last FM Flickr Behance